Blog

Nowoczesna kuchnia – lakierowane fronty

Stworzenie niebanalnej aranżacji przestrzeni mieszkalnej wymaga pomysłu, czasu i chęci – to wszystko jest potrzebne, aby wykreować wnętrze zgodnie z indywidualnymi preferencjami. W kuchni projektowanie warto zacząć od mebli. To one są najważniejsze w tym pomieszczeniu, a żeby ich rola nie ograniczała się wyłącznie do funkcji praktycznej, warto pokusić się o wprowadzenie nutki oryginalności w ich wyglądzie. Nowoczesną stylizację kuchni można stworzyć dzięki usługom lakierniczym – wystarczy wybrać kolor i odmienić fronty swoich mebli, nadając pomieszczeniu zupełnie nowy styl.

Czytaj dalej

Czy istnieją lakiery dla osób alergicznych?

Osoby zmagające się z uczuleniem na zawarte w lakierach substancje chemiczne powinny unikać stosowania ich w swoich domach. Jednak bez lakierowania niektóre przedmioty codziennego użytku nie prezentują się zbyt ładnie, a ponadto stają się bardziej podatne na uszkodzenia. Jak zatem pogodzić chęć posiadania estetycznych mebli, odpowiednio zabezpieczonych przed zniszczeniem, z koniecznością dbania o zdrowie i eliminowania chemii z otoczenia? Czy istnieją lakiery, które nie wywołują reakcji uczuleniowej i będą bezpieczne dla alergika?

Czytaj dalej

Blog firmy LaFronte

Witamy na naszym blogu. Stworzyliśmy go po to, żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji dotyczących naszej branży oraz materiałów pomagających w dokonaniu wyboru właściwych elementów oferty. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele przydatnych informacji.

Czytaj dalej