W aranżacjach wnętrz na popularności mocno zyskuje powrót do korzeni – to nie tylko pokłosie coraz silniejszego trendu recyclingu, ale także wyraźny wpływ mody na eklektyzm – doceniający połączenie nurtów nowoczesnych z retro. Idealnym przykładem tej tendencji jest ponowne wykorzystanie starych mebli. 

Nowe życie starych mebli to hasło przewodnie wielu aranżacji. Doceniając historię, solidne wykonanie i walory wizualne, decydujemy się na ich profesjonalne odnawianie. Tego rodzaju działanie pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt stylistyczny, ale także generuje oszczędności – ograniczając konieczność wymiany mebli na nowe.

Nowe fronty – nowe życie

Prócz klasycznego odnawiania mebli i ich renowacji, chcąc ratować starsze egzemplarze, możemy zdecydować się także na wymianę frontów meblowych. To nie tylko skuteczna metoda na to, by pozbawić je rys, pęknięć czy uszkodzeń,  zachowując stabilną i wytrzymałą bazę. To także sposób na zmianę aranżacji wnętrza – wymiana frontów np. w meblach kuchennych pozwoli na uzyskanie, zupełnie odmiennego od dotychczasowego, efektu wizualnego. Dzięki temu niskim nakładem pracy możesz zmienić wystrój całej kuchni – równocześnie nie wydając dużych środków na nowe meble kuchenne.

Fronty meblowe – szeroki wybór

Wymiana frontów meblowych to szeroki zakres możliwości doboru ich kolorystyki, faktury i wykończenia. Pozwala ona na dopasowanie mebli do swoich oczekiwań stylistycznych, gustu i aranżacji całości. Wybierając dostępne w naszej ofercie fronty możesz dobierać je z uwagi na kolor – z palet, takich jak: NCS, RAL czy PANTONE. To także wybór spośród opcji: mat, półmat, wysoki połysk, ale i perła, marmurek czy brokat oraz dobór faktury frontu zgodnie ze swoimi preferencjami stylistycznymi. Bez względu na to czy poszukujesz klasycznych drewnianych frontów, minimalistycznych w matowej czerni, czy nietypowych fakturą, oryginalnych propozycji w intensywnych kolorach – znajdziesz je w naszej ofercie.